[ورود به حساب]
 


کسب درآمد از طریق معرفی

شما کاربران عزیز حتی بدون داشتن تجربه در برنامه نویسی نیز می توانید از برنامه جو کسب درآمد کنید! شما می توانید با استفاده از سیستم کسب درآمد از طریق معرفی وب سایت برنامه جو به دوستان و آشنایان و مخصوصا برنامه نویسان درصدی از کمیسیونی که برنامه جو از کدنویسان دریافت می کند را بعنوان پورسانت دریافت نمایید.

این سیستم بسیار ساده است. تنها کافیست دوستان برنامه نویس، طراح، گرافیست، نویسنده و یا متخصص در رشته های مرتبط را از طریق لینک معرفی که به شما ارائه می گردد به وب سایت معرفی نمایید و به میزان 25 در صد از حق کمیسیون که ما از کدنویس دریافت می کنیم، بعنوان پورسانت دریافت نمایید.

شما همچنین با قرار دادن لینکهای معرفی در وب سایت خود و یا اعلام وارد کردن کد معرف مخصوصی که به شما داده خواهد شد نیز می توانید اقدام به معرفی کاربران به برنامه جو نمایید.

جهت جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی در این سیستم تنها در زمانی به شما پورسانت تعلق می گیرد که:

مثال:
شما کدنویسی را به وب سایت معرفی می کنید و وی پروژه ای به ارزش 1,000,000 تومان برنده می شود. 1% بابت کمیسیون به ارزش 10,000 تومان از وی اخذ خواهد شد و از این میزان کمیسیون دریافت شده، 25% برابر با 2,500 تومان به شما بعنوان پورسانت تعلق خواهد گرفت و به حساب شما واریز می شود.

شما بابت 5 پروژه بعدی که همین کدنویس برنده می شود نیز پورسانت دریافت خواهید کرد. شما همچنین بابت هر کدنویس دیگری که به وب سایت معرفی کنید نیز پورسانتی مشابه فرمول بالا دریافت خواهید کرد.


چگونگی استفاده از سیستم معرفی

برای شروع کافیست در وب سایت ثبت نام کرده و از حساب کاربری خود به صفحه معرفی ها مراجعه نمایید. در این صفحه لینک، لوگو و کد معرفی شما درج شده که برای معرفی دیگران از آنها استفاده می کنید. از این به بعد تمام عملیات سیستم اتوماتیک بوده و شما در همان صفحه معرفی ها، می توانید کلیه کاربران معرفی شده از طرف خود و وضعیت آنها و میزان پورسانت دریافتی خود آگاه گردید و پس از رسیدن حساب شما به مقدار معینی که در صفحه برداشت از حساب توضیح داده شده، پورسانت خود را برداشت نمایید.