[ورود به حساب]
 
 
سوالات طبقه بندی شده
سوالات عمومی
سوالات کدنویسان
سوالات سفارش دهندگان
سوالات سیستم امانت گذاری
سوالات بانکیسوالات عمومی 


چرا ارائه اطلاعات تماس قبل از واگذاری پروژه ممنوع است؟

  • ایجاد محیط رقابتی: ایجاد محیط رقابتی و امکان رقابت برای کلیه کدنویسان. در حفظ محیط رقابتی کوشا باشید.
  • امکان قضاوت: مستند بودن پیغام های ارسال شده بین سفارش دهنده و کدنویس امکان قضاوت در صورت بروز مشکل در روند پروژه و یا بررسی آن هنگام لغو کردن پروژه را میسر می نماید.
  • پرداخت کارمزد: ما به هیچ وجه این مورد را از شما کاربران عزیز پنهان نمی داریم که برای ارائه سرویس به شما عزیزان و تداوم کار وب سایت به درآمد کسب شده از طریق کارمزدها وابسته هستیم.
  • امنیت پرداخت ها: با استفاده از سیستم امانت گذاری وب سایت تضمین کافی در پرداخت وجه پروژه و دریافت پروژه تکمیل شده بوجود می آید.
  • دریافت رتبه و مقام: یکی از مهمترین دلایل، دریافت رتبه و مقام در وب سایت می باشد. شما کدنویس عزیز برای تداوم کار در وب سایت و برنده شدن پروژه های جدیدتر، به کسب رتبه از طرف سفارش دهندگان نیازمندید تا پس از شرکت در پروژه بعدی بعنوان کدنویسی با پیشینه مناسب و با تجربه نمایان گردید. همچنین شما سفارش دهنده عزیز نیز برای کسب پیشینه و اطمینان کدنویسان به شما، به دریافت رتبه نیاز دارید.

این موارد از اصلی ترین دلایل ممنوع بودن ارائه اطلاعات تماس مستقیم و بیرون از وب سایت قبل از واگذاری پروژه می باشد.

چگونه در سایت ثبت نام کنم؟
ثبت نام در سایت رایگان می باشد. کافیست بر روی لینک ثبت نام در منوی اصلی سایت کلیک کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. بدیهی است که برای انجام عملیات فعال سازی حساب کاربری شما، ارائه یک ایمیل معتبر ضروری می باشد.

حساب کاربری چیست؟
حساب کاربری در واقع مجموعه امکاناتی است که پس از ثبت نام، در اختیار شما قرار میگیرد. برای دسترسی به این امکانات باید وارد حساب کاربری خود شوید.

چگونه وارد حساب کاربری خود شوم؟
برای ورود به حساب کاربری خود بر روی ورود در منوی اصلی سایت کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام استفاده کرده اید را وارد نمایید.

رمز عبور خود را فراموش کرده ام. چگونه آنرا بازیابی کنم؟
برای ارسال رمز جدید، لطفا بر روی لینک رمز را فراموش کرده ام، در صفحه ورود به حساب کاربری کلیک کنید.


کارمزد خدمات برنامه جو چقدر است؟
بدیهی است برنامه جو بابت انجام خدمات مختلف، کارمزد دریافت می کند. در جدول زیر می توانید بصورت کامل کارمزدهای سایت را مشاهده نمایید:

/ شرح خدمات کارمزد برای کاربران معمولی کارمزد برای کاربران طلایی
و ثبت نام در سایت رایگان رایگان
ارسال پروژه معمولی به برنامه جو رایگان رایگان
ارسال پروژه طلایی به برنامه جو 5,000 تومان 2,000 تومان
مخفی کردن اطلاعات پروژه از چشم موتورهای جستجو و روباتهای اینترنتی 2,000 تومان رایگان
مخفی کردن پیشنهادهای ارسال شده رایگان رایگان
اجازه ارسال پیشنهاد تنها به کاربران طلایی رایگان رایگان
کارمزد/کمیسیون واگذار کردن پروژه به کدنویس انتخاب شده (برای سفارش دهندگان) رایگان رایگان
ارسال پیشنهاد بر روی پروژه ها رایگان رایگان
کارمزد/کمیسیون پروژه واگذار شده (برای کدنویسان) 1 درصد از وجه پیشنهاد شده 0 درصد از وجه پیشنهاد شده
کارمزد/کمیسیون دریافت وجه بیشتر از پیشنهاد ارائه شده (برای کدنویسان) 1 درصد از وجه 0 درصد از وجه
و کارمزد برداشت از حساب کاربری به حساب بانکی (شامل هزینه رفت و آمد و کارمزد های بانکی) 1,000 تومان + 0.5 درصد از وجه 600 تومان + 0 درصد از وجه
و کارمزد واریز به حساب کاربری از حساب بانکی 0 تومان + 0 درصد از وجه 0 تومان + 0 درصد از وجه

 = مرتبط با کدنویسان
 = مرتبط با سفارش دهندگان

(کارمزدهای ذکر شده در هر زمانی قابل تغییر هستند)

بالا

سوالات کدنویسان 
چگونه بر روی یک پروژه پیشنهاد ارسال کنم؟
ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. سپس از صفحه مرور پروژه ها، بر روی لینک پروژه مورد نظر کلیک کنید. و در صفحه پروژه مربوطه، بر روی ارسال پیشنهاد به صاحب پروژه کلیک نمایید.

چگونه سریعتر با سفارش دهنده ارتباط بر قرار کنم؟
با ارسال یک پیغام خصوصی می توانید مستقیما با سفارش دهنده در تماس باشید. لطفا توجه کنید که ابتدا باید پیشنهاد خود را ارسال نمایید تا بتوانید برای سفارش دهنده پیغام خصوصی ارسال کنید.

چگونه برای سفارش دهنده پیغام خصوصی ارسال کنم؟
از صفحه پروژه، بر روی ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهنده کلیک کرده و پیغام خود را ارسال نمایید.

آیا ارسال مشخصات شخصی همانند تلفن برای سفارش دهنده مشکلی دارد؟
بله! شما طبق قوانین سایت نباید قبل از واگذاری پروژه، اطلاعات خود را برای سفارش دهنده بفرستید در غیر این صورت حساب کاربری شما مسدود می گردد.

پروژه به من واگذار شده. چگونه با سفارش دهنده ارتباط برقرار کنم؟
پس از واگذاری پروژه و قبول آن از طرف شما (در صفحه مربوطه که برای شما نمایش داده خواهد شد)، برای شما ایمیلی حاوی آدرس ایمیل سفارش دهنده ارسال می شود که با وی مستقیما ارتباط برقرار کنید.

سفارش دهنده درخواست انجام پروژه قبل از واگذاری آن به من کرده است. آیا این کار مشکلی دارد؟
اکیدا به شما پیشنهاد میکنیم که همچنین درخواستهایی را قبول نکنید و حتما قبل از ارسال پروژه تکمیل شده به سفارش دهنده، از سیستم امانت گذاری سایت استفاده نمایید.

پروژه را قبول کرده ام. حال چگونه با سفارش دهنده ارتباط برقرار کنم!؟
پس از قبول کردن پروژه (از صفحه مربوطه که برای شما نمایش داده می شود)، برای شما ایمیلی حاوی اطلاعات تماس با سفارش دهنده ارسال می شود که می توانید مستقیما با سفارش دهنده از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنید (و اطلاعات تماس بیشتر همانند تلفن را درخواست نمایید). به شما توصیه میکنیم از سیستم امانت گذاری سایت برای تبادلات مالی پروژه استفاده نمایید.

من یکی از کدنویسان سایت شما هستم که تازه کارم را با سایت شما شروع کردم و یک سفارش دهنده سفارشی را به من داده و وجه را به امانت گذاشته من هم کار پروژه ایشان را به پایان رساندم حالا چطور باید برای ایشان پروژه را بفرستم؟
هنگامی که شما کدنویس عزیز پروژه را قبول کردید برای شما ایمیلی حاوی آدرس تماس با سفارش دهنده (ایمیل سفارش دهنده) ارسال شده است که می توانید از طریق ایمیل با سفارش دهنده ارتباط برقرار کنید. در واقع پس از واگذاری پروژه شما می توانید مستقیما با سفارش دهنده در تماس باشید و از سیستم امانت گذاری جهت دریافت وجه استفاده نمایید. همچنین در صورت تمایل می توانید از پیغام خصوصی نیز استفاده کنید و پروژه را بصورت فایل در پیغام خصوصی برای سفارش دهنده بفرستید که البته پیشنهاد ما تماس مستقیم با سفارش دهنده برای درک بهتر پروژه می باشد.

بالا

سوالات سفارش دهندگان 
چگونه پروژه خود را ارسال نمایم؟
ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید، سپس بر روی ارسال پروژه کلیک کرده و اطلاعات پروژه خود را ارسال نمایید. در کسری از زمان، کدنویسان برای شما پیشنهاد انجام پروژه را ارسال می نمایند.

پروژه را ارسال کردم، چگونه مطالبی/فایلی به آن اضافه کنم؟
ابتدا به صفحه پروژه خود رفته و بر روی تمدید/ویرایش پروژه کلیک کنید. شما می توانید این کار را از صفحه کاربری خود نیز انجام دهید.

قصد لغو پروژه و بستن آنرا دارم، چگونه اینکار را بکنم؟
ابتدا به صفحه پروژه رفته و بر روی بستن پروژه کلیک کنید.

کدنویس مورد نظر را پیدا کردم، چگونه آنرا برای انجام پروژه انتخاب نمایم؟
ابتدا به صفحه پروژه خود رفته و بر روی واگذاری پروژه کلیک نمایید.

پس از واگذاری پروژه چگونه با کدنویس ارتباط برقرار کنم؟
پس از واگذاری پروژه و قبول آن از طرف کدنویس، برای شما ایمیلی حاوی آدرس ایمیل کدنویس ارسال می شود که با وی مستقیما ارتباط برقرار کنید.

کدنویس درخواست وجه قبل از انجام پروژه کرده است. آیا این کار مشکلی دارد؟
اکیدا توصیه میکنیم که هیچگونه وجهی قبل از انجام پروژه پرداخت نکنید. به شما توصیه میکنیم از سیستم امانت گذاری سایت استفاده کرده و وجه مورد نظر را امانت بگذارید تا خیال کدنویس نیز راحت باشد!

آیا ارسال مشخصات شخصی همانند تلفن برای کدنویس مشکلی دارد؟
بله! شما طبق قوانین سایت نباید قبل از واگذاری پروژه، اطلاعات خود را برای کدنویس بفرستید در غیر این صورت حساب کاربری شما مسدود می گردد.

وجه کافی را در حساب کاربری خود دارم. چگونه وجه پروژه را امانت بگذارم و به کدنویس بپردازم؟
ابتدا از صفحه امانت ها و کلیک بر روی امانت گذاری، وجه مورد نظر خود را نزد وب سایت به امانت بگذارید سپس بعد از دریافت پروژه از همان صفحه و با کلیک بر روی تکمیل انتقال، وجه مورد نظر را به حساب کدنویس انتقال دهید.

پروژه را واگذار کرده ام. حال چگونه با کدنویس ارتباط برقرار کنم؟
پس از واگذاری پروژه و قبول پروژه توسط کدنویس مربوطه، برای شما ایمیلی حاوی اطلاعات تماس با کدنویس ارسال می شود که می توانید مستقیما با کدنویس از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنید (و اطلاعات تماس بیشتر همانند تلفن را درخواست نمایید). به شما توصیه میکنیم از سیستم امانت گذاری سایت برای تبادلات مالی پروژه استفاده نمایید.

من یکی از سفارش دهندگان سایت شما هستم و وجه پروژه را به امانت گذاشته ام. چگونه پروژه را دریافت کنم؟
هنگامی که شما سفارش دهنده عزیز پروژه را واگذار می کنید و کدنویس آنرا قبول می کند، برای شما ایمیلی حاوی آدرس تماس با کدنویس (ایمیل کدنویس) ارسال شده است که می توانید از طریق ایمیل با کدنویس ارتباط برقرار کنید. در واقع پس از واگذاری پروژه شما می توانید مستقیما با کدنویس در تماس باشید و این خلاف قوانین وب سایت نمی باشد. شما همچنین می توانید از سیستم امانت گذاری جهت پرداخت وجه استفاده نمایید. همچنین در صورت تمایل می توانید از پیغام خصوصی نیز استفاده کنید و پروژه را بصورت فایل در پیغام خصوصی دریافت نمایید که البته پیشنهاد ما تماس مستقیم با کدنویس برای درک بهتر پروژه می باشد.

بالا

سوالات سیستم امانت گذاری 
چگونه وجه مورد نظر را بعنوان یک سفارش دهنده امانت بگذارم؟
ابتدا مطمئن شوید که وارد حساب خود شده اید، پروژه را واگذار کرده اید و همچنین وجه مورد نظر را در حساب خود دارید (حساب شما شارژ باشد). سپس به صفحه امانت ها رفته و بر روی لینک امانت گذاری کلیک کنید تا وجه را امانت بگذارید.

وجه را امانت گذاشته ام، آیا کدنویس امکان برداشت آنرا دارد؟
خیر! این وجه تا هنگامی که شما بر روی لینک مورد نظر آن در صفحه امانت ها کلیک نکنید، نزد سایت می ماند. شما پس از حصول اطمینان از اتمام پروژه بر روی لینک کلیک کنید تا وجه را به کدنویس بپردازید.

آیا امکان برگشت وجه امانت گذاری شده یا پرداخت شده به کدنویس وجود دارد؟
خیر! شما نمیتوانید وجه امانت گذاری شده را برگشت دهید، فقط کدنویس مورد نظر میتوانید در صورت کنسل شدن پروژه اینکار را انجام دهد. همچنین پس از پرداخت وجه، امکان برگشت آن وجود ندارد. تنها در شرایط خاص و تماس هر دو طرف با مسئولیت سایت، امکان برگشت وجه وجود دارد.

به عنوان کدنویس آیا میتوانم وجه امانت گذاری شده را به حساب خود واریز کنم؟
خیر! تنها سفارش دهنده میتواند عملیات انتقال وجه را تکمیل نماید.

بالا

سوالات بانکی 
چگونه به حساب کاربری خود وجه واریز کنم؟ (شارژ حساب)
برای این کار بر روی لینک واریز به حساب کاربری در صفحه حساب کاربری خود کلیک کرده و طبق دستور گفته شده عمل نمایید.

چگونه وجه مورد نظر را از حساب کاربری خود برداشت کنم؟
برای این کار بر روی لینک برداشت از حساب کاربری در صفحه حساب کاربری خود کلیک کرده و طبق دستور گفته شده عمل نمایید.

تقاضای برداشت/واریز به حساب کرده ام چرا انجام نشده؟
برداشت و یا واریز به حساب کاربری بخاطر عملیات بانکی مدت کوتاهی طول میکشد. اگر حساب کاربری / بانکی شما شارژ نشد، با ما تماس بگیرید.

بالا