[ورود به حساب]
 


اخبار سایت

۱۳۹۲/۱۰/۱۳
کارمزد استثنائی
کارمزد پروژه ها از 25 درصد به 5 درصد تغییر یافت. این کارمزد برای کاربران طلایی 2 درصد خواهد بود.

۱۳۹۱/۰۸/۲۱
تغییر در تعرفه ها


تعرفه های پرتال برنامه جو تغییر یافت. برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه نمایید:

سوالات متداول

با توجه به بالا رفتن هزینه های سرور، امیدواریم با همکاری شما کاربران محترم امکان ادامه سرویس دهی فراهم گردد.

۱۳۹۱/۰۸/۲۰
فراخوان شرکت در نظرسنجی
کاربران محترم وب سایت برنامه جو، از شما دعوت می گردد در نظرسنجی جدید وب سایت شرکت نمایید: [شرکت در نظرسنجی]

۱۳۹۰/۰۶/۰۴
دسترسی به پرتال

کاربران گرامی وب سایت برنامه جو، مشکل باز نشدن وب سایت در برخی ISP ها بخصوص از طریق پارس آنلاین از طرف وب سایت و یا مشکل نبوده و مشکل از شبکه ISP مذکور می باشد. پیشنهاد ما استفاده از ISP دیگر برای دسترسی به وب سایت است.

۱۳۸۹/۱۲/۱۳
قابلیت جدید
از این پس کاربران برنامه جو می توانند آدرس ایمیل حساب کاربری خود را بدون درخواست تغییر از پشتیبانی، از صفحه مشخصات خود تغییر دهند.

۱۳۸۹/۰۹/۰۴
تغییر در روش تایید مدارک
با توجه به زمانبر بودن تهیه مدارک شناسایی، هنگام امانت گذاری وجه ارائه مدارک شناسایی لازم نیست. از این پس، سفارش دهندگان محترم تا تکمیل پروژه توسط کدنویس، زمان لازم برای تهیه و ارسال مدارک شناسایی را خواهند داشت. انتقال وجه امانت گذاری شده تنها پس از ارائه مدارک شناسایی امکان پذیر خواهد بود و مسئولیت تاخیر در ارسال مدارک با سفارش دهنده می باشد.

ارائه مدارک شناسایی جهت برداشت از حساب کاربری همانند قبل می باشد. توجه نمایید که تنها یکبار ارسال مدارک کافیست: اطلاعات بیشتر

۱۳۸۹/۰۴/۲۱
مشکل SSL
با توجه به گزارشاتی از برخی کاربران محترم در مورد عدم باز شدن صفحه های دارای SSL (صفحات https)، در برخی ISP ها، این مورد بصورت اختیاری تنظیم گردید. توصیه می شود در هنگام ورود به سایت تا حد امکان از ارتباط SSL استفاده نمایید، برای این منظور بر روی لینک هشدار در صفحه مربوطه کلیک نمایید.

* کاربران محترمی که در این مورد مشکل داشته اند لطفا نام ISP خود را برای ما ارسال نمایند.

موفق باشید
مدیریت برنامه جو

۱۳۸۹/۰۴/۰۵
تاخیر در سرویس دهی
کاربران گرامی، پشتیبانی و پردازش عملیات واریز و برداشت از حساب کاربری از تاریخ 3 الی 7 تیرماه با تاخیر همراه خواهد بود. بدیهی است این محدودیت در ارائه خدمات، پس از تاریخ ذکر شده برطرف خواهد گردید.
باتشکر،
مدیریت برنامه جو

۱۳۸۹/۰۲/۰۹
تاخیر در سرویس دهی
کاربران گرامی، بررسی واریزهای بانکی برای شارژ حساب و همچنین ارائه پشتیبانی از تاریخ 10 اردیبهشت الی 12 اردیبهشت با تاخیر همراه خواهد بود.

۱۳۸۹/۰۱/۲۲
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین سامان افتتاح گردید. کاربران گرامی تنها برای مبالغ پایین و تا سقف تایین شده از این روش پرداخت برای شارژ حساب خود استفاده کرده و برای مبالغ بالاتر از روش های دیگر استفاده نمایند.

۱۳۸۸/۱۲/۲۹
سال نو مبارک

فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی، پیشاپیش بر شما عزیزان مبارک. امیدواریم در سال جدید با گسترده تر شدن امکانات برنامه جو، خدمات بهتری به شما ارائه دهیم.

یکی از امکانات جدید که بزودی به برنامه جو اضافه خواهد شد، امکان پرداخت آنلاین خواهد بود. همچنین هم اینک با تغییرات بوجود آمده، امکان پرداخت کارمزد پروژه ها برای کدنویسان از وجه امانتی فراهم گشته و کدنویسان می توانند به دو روش مختلف پروژه را دریافت نمایند.

همیشه پیروز باشید،
مدیریت برنامه جو۱۳۸۸/۱۲/۲۳
فراخوان شرکت در نظرسنجی
کاربران محترم وب سایت برنامه جو، از شما دعوت می گردد در نظرسنجی جدید وب سایت شرکت نمایید:

[شرکت در نظرسنجی]۱۳۸۸/۱۱/۲۸
تغییر در سیستم
برای رفاه حال بیشتر کدنویسان فعال، سیستم ارسال پیشنهاد و دریافت کارمزد بصورتی تغییر یافت که محدودیتی در ارسال پیشنهاد هنگامی که موجودی کدنویسان منفی می باشد، وجود نداشته باشد.

۱۳۸۸/۱۱/۲۶
بروز رسانی وب سایت

دوستان و سروران گرامی،
بروز رسانی وب سایت برنامه جو با موفقیت انجام پذیرفت. در صورتی که در دسترسی به سایت و یا امکانات وب سایت مشکلی مشاهده فرمودید با پشتیبانی تماس حاصل نمایید.
با تشکر
مدیریت برنامه جو

۱۳۸۸/۰۴/۳۰
پروژه خصوصی
قابلیت جدید ارسال پروژه بصورت خصوصی اضافه شد. برای ارسال پروژه خصوصی به صفحه مشخصات کدنویس مورد نظر رفته و بر روی (ارسال پروژه خصوصی به این کاربر) کلیک نمایید. توجه نمایید که تنها کاربر مورد نظر توانایی ارسال پیشنهاد به پروژه خصوصی شما را خواهد داشت.

۱۳۸۸/۰۴/۲۶
کسب درآمد از تبلیغات متنی
سیستم تبلیغات متنی برنامه جو تکمیل شد. توسط این سیستم می توانید پروژه های مختلف را بصورت تبلیغات متنی در وب سایت خود درج کرده و درصورتی که کدنویسی از طریق کلیک بر روی آن به برنامه جو انتقال داده شده و پروژه ای را قبول کند پورسانت دریافت کنید.
نمونه تبلیغ:

برای اطلاعات بیشتر صفحه کسب درآمد را مشاهده نمایید.

۱۳۸۸/۰۴/۲۵
محدود کردن بودجه پروژه
سفارش دهندگان پروژه می توانند با استفاده از این گزینه، در هنگام ارسال پروژه خود، سقف بودجه خود را محدود کنند. استفاده از این گزینه تنها در صورتی پیشنهاد می شود که از هزینه پروژه خود آگاهی داشته باشید در غیر این صورت، دست کدنویس را برای تایین هزینه تمام شده باز نگاه دارید.

۱۳۸۸/۰۴/۲۳
تاخیر در عملیات بانکی
بعلت بررسی حسابها بصورت دستی، عملیات بانکی برداشت و بررسی واریز به حساب کاربری از تاریخ 23 الی 25 تیرماه ممکن است با تاخیر 2 الی 3 روزه صورت پذیرد. این محدودیت پس از این تاریخ رفع خواهد گردید.

۱۳۸۸/۰۴/۰۱
آپدیت سیستم لاگین
برنامه جو در حال بروز رسانی سیستم ورود کاربران می باشد. این بروز رسانی تا بعد از ظهر روز دوشنبه، اول تیر ماه، ادامه خواهد داشت و تا آن تاریخ ممکن است برای ورود به سیستم با مشکل مواجه گردید. در صورت بروز مشکل احتمالی در ورود به حساب کاربری خود با پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

۱۳۸۸/۰۳/۲۱
روش برداشت جدید
روش برداشت جدید (برداشت به حساب سیبا) اضافه شد. تا اطلاع ثانوی این روش برداشت کارمزدی نداشته و تنها 1000 تومان از کاربران معمولی کسر می گردد.

۱۳۸۸/۰۳/۲۱
ارتقا
امکانات حساب کاربری ارتقا یافت.

۱۳۸۸/۰۳/۱۹
ارتقا
صفحه نظرات کاربران بهینه سازی شد.

۱۳۸۷/۱۲/۱۶
موارد بیشتر برای برداشت
امکانات بیشتری برای برداشت از حساب کاربری اضافه شد.

۱۳۸۷/۰۹/۲۹
ارتقا سیستم ثبت نام
سیستم ثبت نام ارتقا و بهینه سازی گردید.

۱۳۸۷/۰۵/۱۰
سوالات متداول
سیستم سوالات متداول وب سایت راه اندازی شد. لطفا قبل از درخواست پشتیبانی، این سوالات را مرور نمایید.

۱۳۸۷/۰۳/۱۷
سیستم خبرنامه
سیستم خبرنامه وب سایت به راه افتاد. این سیستم حداکثر هفته ای یکبار برای کاربران خبرنامه ارسال میکند. در هر صورت شما براحتی میتوانید دریافت خبرنامه را از حساب کاربری، قسمت ویرایش مشخصات لغو نمایید.

۱۳۸۷/۰۳/۰۱
سیستم امانت گذاری
سیستم امانت گذاری سایت تکمیل شد. بوسیله این سیستم به راحتی و بدون دردسر، وجه پروژه را ارسال و دریافت نمایید.

۱۳۸۷/۰۲/۳۱
وب سایت افتتاح شد
وب سایت برنامه جو افتتاح شد.

۰۶۲۱/۰۱/۰۱۰۹
آپدیت سرور
با توجه به آپدیت اخیر سرور، چنانچه در پرتال به مشکلی برخوردید لطفا با پشتیبانی در میان بگذارید.

۰۶۲۱/۰۱/۰۱۰۹
انتقال سرور
با عرض پوزش بخاطر وقفه ای که در سرویس دهی ایجاد شد. سرور با موفقیت انتقال یافته در صورتی که مشکلی در وب سایت مشاهده نمودید لطفا با پشتیبانی در میان بگذارید. باتشکر مدیریت برنامه جو

۰۶۲۱/۰۱/۰۱۰۹
فروش پرتال
پرتال مزایده آنلاین برنامه جو به فروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.