[ورود به حساب]
 

 پردازش تصویر در سی شارپ [شماره پروژه: 3672]
نام پروژه پردازش تصویر در سی شارپ 
مهارت های لازم C# C Sharp
تاریخ ارسال ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ [2016-11-10 00:19:13]
تاریخ پایان ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ [2016-11-13 00:19:13]
فرصت باقی مانده - روز برای ارسال پیشنهاد باقی مانده
بودجه ۵۰,۰۰۰ - ۱۰۰,۰۰۰ تومان
وضعیت پروژه واگذار شده

کدنویس انتخاب شده : hosein666
  ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهنده (صاحب پروژه) پیغام خصوصی
  ابزار پروژه و پیشنهادهای ارسال شده
سفارش دهنده
 Nazanin
مکان  ..., ایران
  رتبه داده نشده

توضیح پروژه
سایت مرجع پروژه: http://www.barnamejoo.com
این پروژه به زبان سی شارپ است و دارای یک فرم میباشد که در قسمت بالای صفحه نواری وجود دارد که در ان نوار ب طور افقی گزینه های file , edit , histogram , sharpening وجود دارد و با کلیک روی قسمت file زبر بخش های open , exit منمایش داده میشود، در قسمت edit زیر زبخش های contrast , negativ , log , pow دیده میشود و در قسمت histogram زیر بخش craete دیده میشود که هر کدام از این بخش ها با کلیک تغییراتی را در تصویر مورد نظر ما ایجاد میکنند و همچنین histogram نمودار هیستوگرام تصویر را نمایش میدهد، در پایینه نوار افقی صفحه به دو نیم تقسیم شده در سمت چپ با زدن دکمه open در زیر بخش file عکس مورد نظر ما باز میشود و سیاه و سفید میشود ، و در نیمه ی سمت چپ همان عکس با تغییرات اعمال شده توسط گزینه های نوار بالا چاپ میشود،و در پایینه این دو عکس قسمتی وجود دارد که مشخصات عکس مانند ادرس و حجم و RGB ان چاپ میشود .
من تمام سورس کد ها و همچنین توضیح کوتاهی از پروژه را نیازمندم،  ابزار پروژه

ارسال پیشنهاد ارسال پیشنهاد تغییر پیشنهاد تغییر پیشنهاد حذف حذف پیشنهاد تماس ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهندهتماس پیغام خصوصی چاپ چاپ

 طبق قوانین وب سایت ارائه مشخصات تماس همانند شماره تلفن، آدرس، ایمیل، مسنجر و موارد مشابه به طرف مقابل (کدنویس یا سفارش دهنده) قبل از واگذاری پروژه، خلاف قوانین می باشد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربران دیگر، موارد تخلف را به ما گزارش دهید.

پیشنهادهای ارسال شده توسط کدنویسان

سفارش دهنده درخواست پنهان کردن پیشنهادها را داده است. اگر شما صاحب پروژه هستید, لطفا به حساب خود وارد شوید تا پیشنهادها را مشاهده کنید.

^