[ورود به حساب]
 

 پروژه درس هوش [شماره پروژه: 3692]
نام پروژه پروژه درس هوش 
مهارت های لازم C# C Sharp, C++ / C
تاریخ ارسال ۱۳۹۵/۰۹/۱۲ [2016-12-02 19:40:19]
تاریخ پایان ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ [2016-12-12 19:40:19]
فرصت باقی مانده - روز برای ارسال پیشنهاد باقی مانده
بودجه ۵۰,۰۰۰ - ۱۰۰,۰۰۰ تومان
وضعیت پروژه واگذار شده

کدنویس انتخاب شده : hosein666
  ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهنده (صاحب پروژه) پیغام خصوصی
  ابزار پروژه و پیشنهادهای ارسال شده
سفارش دهنده
 elina
مکان  زاهدان, ایران
  رتبه داده نشده

توضیح پروژه
محیط بازی یک صفحه 76 است. هر بازیکن دارای 21 مهره است. بازیکنان به نوبت بازی می کنند و در هر حرکت یکی از مهره های خود را در یکی از ستونها (به شرط آنکه آن ستون پر نباشد) می اندازند. این مهره در پایین ترین محل خالی آن ستون جای می گیرد.برد یک بازیکن زمانی اتفاق می افتد که چهار مهره او به صورت سطری، ستونی یا قطری قرار گرفته باشند. اگر همه خانه ها پر شوند و چنین حالتی رخ ندهد بازی مساوی می شود.
برای این مسئله یک تابع ابتکاری ارئه دهید. سپس با استفاده از الگوریتم minimax و با بکارگیری هرس آلفا-بتا آن را پیاده سازی کنید.
توجه:
• همیشه کامپیوتر مهره قرمز را دارد و هیچگاه شروع کننده بازی نیست.
• برنامه شما باید قادر باشد هم با استفاده از هرس آلفا-بتا و هم بدون استفاده از هرس آلفا-بتا کار کند.
• طرح واسط گرافیکی برای این برنامه اختیاری است. در واقع در صورت عدم طراحی واسط گرافیکی به صورت زیر عمل می شود که هرگاه نوبت کاربر باشد، شماره ستون مدنظر او پرسیده می شود و سپس محتوای ماتریس نمایش داده می شود. در مقابل هنگامی که نوبت کامپیوتر باشد تنها ماتریس نمایش داده می شود.


www.barnamejoo.com  ابزار پروژه

ارسال پیشنهاد ارسال پیشنهاد تغییر پیشنهاد تغییر پیشنهاد حذف حذف پیشنهاد تماس ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهندهتماس پیغام خصوصی چاپ چاپ

 طبق قوانین وب سایت ارائه مشخصات تماس همانند شماره تلفن، آدرس، ایمیل، مسنجر و موارد مشابه به طرف مقابل (کدنویس یا سفارش دهنده) قبل از واگذاری پروژه، خلاف قوانین می باشد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربران دیگر، موارد تخلف را به ما گزارش دهید.

پیشنهادهای ارسال شده توسط کدنویسان

سفارش دهنده درخواست پنهان کردن پیشنهادها را داده است. اگر شما صاحب پروژه هستید, لطفا به حساب خود وارد شوید تا پیشنهادها را مشاهده کنید.

^