[ورود به حساب]
 

 مشابه بازی دوز [شماره پروژه: 3723]
نام پروژه مشابه بازی دوز 
مهارت های لازم C# C Sharp, C++ / C
تاریخ ارسال ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ [2016-12-23 15:28:24]
تاریخ پایان ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ [2016-12-27 15:28:24]
فرصت باقی مانده - روز برای ارسال پیشنهاد باقی مانده
بودجه ۵۰,۰۰۰ - ۱۰۰,۰۰۰ تومان
وضعیت پروژه واگذار شده

کدنویس انتخاب شده : hosein666
  ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهنده (صاحب پروژه) پیغام خصوصی
  ابزار پروژه و پیشنهادهای ارسال شده
سفارش دهنده
 reyhaneh
مکان  زاهدان, ایران
  رتبه داده نشده

توضیح پروژه
www.barnamejoo.com
محیط بازی یک صفحه76 است. هر بازیکن دارای 21 مهره است.بازی کنان به نوبت بازی میکنند و در هر حرکت یکی از مهره های خود را در یکی از ستونها (به شرط اینکه پر نباشد) می اندازند این مهره در پایین ترین محل خالی آن ستون جای میگیرد.
برد یک بازیکن زمانی اتفاق می افتد که چهار مهره ی او به صورت سطری ، ستونی، یا قطری قرار گرفته باشند. اگر همه خانه ها پر شود وچنین حالتی رخ ندهد بازی مساوی میشود.
برای این کار تابه ابتکاری ارائه دهید سپس با استفاده از الگوریتم minimax و با بکارگیری هرس آلفا بتا آن را پیاده سازی کنید.


اطلاعات اضافه شده در تاریخ: ۰۳/۱۰/۱۳۹۵ [2016-12-23 15:28:24]


  ابزار پروژه

ارسال پیشنهاد ارسال پیشنهاد تغییر پیشنهاد تغییر پیشنهاد حذف حذف پیشنهاد تماس ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهندهتماس پیغام خصوصی چاپ چاپ

 طبق قوانین وب سایت ارائه مشخصات تماس همانند شماره تلفن، آدرس، ایمیل، مسنجر و موارد مشابه به طرف مقابل (کدنویس یا سفارش دهنده) قبل از واگذاری پروژه، خلاف قوانین می باشد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربران دیگر، موارد تخلف را به ما گزارش دهید.

پیشنهادهای ارسال شده توسط کدنویسان

سفارش دهنده درخواست پنهان کردن پیشنهادها را داده است. اگر شما صاحب پروژه هستید, لطفا به حساب خود وارد شوید تا پیشنهادها را مشاهده کنید.

^