[ورود به حساب]
 

 برنامه نویسی [شماره پروژه: 3760]
نام پروژه برنامه نویسی 
مهارت های لازم PHP, Android
تاریخ ارسال ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ [2017-01-08 01:00:20]
تاریخ پایان ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ [2017-01-22 01:00:20]
فرصت باقی مانده - روز برای ارسال پیشنهاد باقی مانده
بودجه ۳۰۰,۰۰۰ - ۵۰۰,۰۰۰ تومان
وضعیت پروژه کنسل شده
  ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهنده (صاحب پروژه) پیغام خصوصی
  ابزار پروژه و پیشنهادهای ارسال شده
سفارش دهنده
 alimollabagher
مکان  تهران, ایران
  رتبه داده نشده

توضیح پروژه
متن این پروژه از وب سایت برنامه جو برداشته شده است: http://www.barnamejoo.com
کسی رو می شناسی برای این؟:

سلام - من مدرس دانشگاه هستم که نمراتم از 60 نمره است و فقط 10 نمره آن نمره پایان ترم است. تا کنون برگه ای داشتم که به تدریج نمرات دانشجویان را در آن می نوشتم و تا پایان ترم در جدول اکسل می گذاشتم و خودش محاسبات را انجام داده و من در نهایت خروجی پی دی اف می گرفتم. اما می خواهم این کار را آنلاین و لحظه ای کنم. یعنی وقتی دانشجو ارائه اولش تمام شد، نمره اش را بلافاصله وارد سایت کنم و خودش نیز بلافاصله بتواند آن نمره و مجموع نمراتش را ببیند. در ضمن به دلیل سیستم خاص نمره دهی من ممکن است نمره دانشجو از 20 نمره عبور کند ولی در نهایت 20 در سامانه ثبت می شود. فایل پیوست می تواند راهنمای مناسبی باشد. در ضمن فیلد شماره دانشجویی نیز اضافه شود. من درخواست قیمت برای چهار مورد را دارم تا ببینم می توانم برای کدام هزینه کنم:

1- یک صفحه که می تواند ساب دامین سایتم باشد برای من اضافه شود که نمرات دانشجویان را وارد کنم و به طور اتوماتیک خودش محاسبات را انجام داده و نمره دانشجویان را نشان دهد. در این روش همه دانشجویان نمره همدیگر را می بینند.

2- همان روش بالا با این تفاوت که هر دانشجو با لاگین کردن فقط نمره خودش را ببیند. مثل یک LMS هم باشد که بتوان تکالیف هفته بعد را برای همه گذاشت و به هر دانشجو مستقیماً فیدبک داد و ... .

3- یک نرم افزار اندروید باشد که کار مورد اول را انجام می دهد. یا اینکه هم مورد اول و هم نرم افزار اندرویدش

4- یک نرم افزار اندورید باشد که مورد 2 را انجام می دهد. یا اینکه هم مورد دوم و هم نرم افزار اندرویدش

چند نکته:

1- سایت من از سی ام اس ورد پرس استفاده می کند.

2- اگر بشود نرم افزار اندورید سایتم هم پیاده سازی شود و این امکانات هم در آن گنجانده شود، به شرط قیمت مناسب،‌ بسیار عالی است.
  ابزار پروژه

ارسال پیشنهاد ارسال پیشنهاد تغییر پیشنهاد تغییر پیشنهاد حذف حذف پیشنهاد تماس ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهندهتماس پیغام خصوصی چاپ چاپ

 طبق قوانین وب سایت ارائه مشخصات تماس همانند شماره تلفن، آدرس، ایمیل، مسنجر و موارد مشابه به طرف مقابل (کدنویس یا سفارش دهنده) قبل از واگذاری پروژه، خلاف قوانین می باشد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربران دیگر، موارد تخلف را به ما گزارش دهید.

پیشنهادهای ارسال شده توسط کدنویسان

سفارش دهنده درخواست پنهان کردن پیشنهادها را داده است. اگر شما صاحب پروژه هستید, لطفا به حساب خود وارد شوید تا پیشنهادها را مشاهده کنید.

^