[ورود به حساب]
 

 ++c [شماره پروژه: 3876]
نام پروژه ++c 
مهارت های لازم C++ / C
تاریخ ارسال ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ [2017-06-05 14:12:10]
تاریخ پایان ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ [2017-06-13 14:12:10]
فرصت باقی مانده - روز برای ارسال پیشنهاد باقی مانده
بودجه ۵۰,۰۰۰ - ۱۰۰,۰۰۰ تومان
وضعیت پروژه واگذار شده

کدنویس انتخاب شده : Justformoney
  ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهنده (صاحب پروژه) پیغام خصوصی
  ابزار پروژه و پیشنهادهای ارسال شده
سفارش دهنده
 masih1997
مکان  شیراز, ایران
  ۱۰ از ۱۰
10 از 1010 از 1010 از 1010 از 1010 از 1010 از 1010 از 1010 از 1010 از 1010 از 10

توضیح پروژه

اطلاعات این پروژه از وب سایت برنامه جو برداشته شده است

در این پروژه ابتدا اطلاعات مربوط به یک رابطه ی ریاضی از کاربر دریافت میشود که اینکار به دلخواه برنامه نویس میتواند با دریافت یکی از سه حالت نمایش رابطه یعنی مجموعه زوج های عضو رابطه ,ماتریس متناظر و یا ساختار گرافی آن رابطه , صورت گیرد. سپس ویژگی های چهار گانه ی بازتابی(reflexive),متقارن (symmetric),پاد متقارن (anti-symmetric)و متعدی (transitive) بودن , روی این رابطه بررسی میشود و بر اساس آن در خصوص هم ارزی(equivalence) بودن و یا ترتیب جزی(partial order)بودن آن رابطه , اعلام نظر میشود . چنانچه رابطه ی دریافتی از نوع ترتیب جزیی باشد , دیاگرام هاسه (hasse) ی معادل آن محاسبه و به دلخواه برنامه نویس(یکی ازگونه نمایش گرافیکی یا زوجهای عضو )در خروجی, نمایش داده میسود. در نهایت ویژگی شبکه (lattice)بودن نیز در خصوص دیاگرام هاسه بدست آمده در بخش قبل بررسی و نتیجه گزارش میشود. لازم به ‌ذکر است که این برنامه باید با استفاده از خواص شی گرایی در زبان ++C نوشته شود.

برای پیاده سازی این پروژه میتوان یک کلاس relation برای رابطه در نظر گرفت که در آن صفات و توابع لازم را با توجه به صورت مساله تعریف کرد , همچنین برای روابط هم ارزی و ترتیب جزیی نیز میتوان کلاس های جداگانه ای به عنوان فرزند کلاس relationدر نظر گرفت که هر کدام خصوصیات و توابع مختص به خود را نیز دارا هستند.

برنامه به صورت ساده و نه حرفه ای نوشته شود.


اطلاعات اضافه شده در تاریخ: ۱۵/۰۳/۱۳۹۶ [2017-06-05 14:12:10]


  ابزار پروژه

ارسال پیشنهاد ارسال پیشنهاد تغییر پیشنهاد تغییر پیشنهاد حذف حذف پیشنهاد تماس ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهندهتماس پیغام خصوصی چاپ چاپ

 طبق قوانین وب سایت ارائه مشخصات تماس همانند شماره تلفن، آدرس، ایمیل، مسنجر و موارد مشابه به طرف مقابل (کدنویس یا سفارش دهنده) قبل از واگذاری پروژه، خلاف قوانین می باشد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربران دیگر، موارد تخلف را به ما گزارش دهید.

پیشنهادهای ارسال شده توسط کدنویسان

سفارش دهنده درخواست پنهان کردن پیشنهادها را داده است. اگر شما صاحب پروژه هستید, لطفا به حساب خود وارد شوید تا پیشنهادها را مشاهده کنید.

^