[ورود به حساب]
 

 طراحی ربات بازی [شماره پروژه: 3925]
نام پروژه طراحی ربات بازی  مخصوص کاربران طلایی
مهارت های لازم C# C Sharp, Java, Javascript, Python, Android
تاریخ ارسال ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ [2017-08-14 21:30:08]
تاریخ پایان ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ [2017-08-21 21:30:08]
فرصت باقی مانده - روز برای ارسال پیشنهاد باقی مانده
بودجه ۳۰۰,۰۰۰ - ۵۰۰,۰۰۰ تومان
وضعیت پروژه پایان یافته
  ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهنده (صاحب پروژه) پیغام خصوصی
  ابزار پروژه و پیشنهادهای ارسال شده
سفارش دهنده
 tanhaaa
مکان  مشهد, ایران
  رتبه داده نشده

توضیح پروژه
سلام. نمیدونم این کار شدنی است یا نه. بازی king of avalon رو اگر در گوشی نصب کرده باشید و بازی کرده باشید برای اینکه قدرت پیدا کنید باید چوب و گندم و طلا و آهن داشته باشید. خیلی از سایت ها رباتی طراحی کردن که با موقعیت مکانی شما میتونن اینکار رو بکنن ولی جدیدا خود پشتیبانی بازی فهمیده و اکانت ها را حذف میکنه.

میخواستم ببینم کسی از دوستان میتونه برنامه ای بنویسه که بشه از یک طریقی به مواد مورد نیاز رسید یا نه.

در سایت های خارجی یک ربات طراحی شده که موقعیت مکانی شما را میپرسن و بعد یک قلعه کنار شما ظاهر میکنن و باید اینقدر بهش حمله کنید تا مواد مورد نیاز را به دست بیارید که جدیدا خود سایت بازی متوجه شده و اکانت ها را حذف کرده.


Barnamejoo.com  ابزار پروژه

ارسال پیشنهاد ارسال پیشنهاد تغییر پیشنهاد تغییر پیشنهاد حذف حذف پیشنهاد تماس ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهندهتماس پیغام خصوصی چاپ چاپ

 طبق قوانین وب سایت ارائه مشخصات تماس همانند شماره تلفن، آدرس، ایمیل، مسنجر و موارد مشابه به طرف مقابل (کدنویس یا سفارش دهنده) قبل از واگذاری پروژه، خلاف قوانین می باشد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربران دیگر، موارد تخلف را به ما گزارش دهید.

پیشنهادهای ارسال شده توسط کدنویسان

سفارش دهنده درخواست پنهان کردن پیشنهادها را داده است. اگر شما صاحب پروژه هستید, لطفا به حساب خود وارد شوید تا پیشنهادها را مشاهده کنید.

^