[ورود به حساب]
 

 برنامه نویسی اینترفیس لیازون گابریل [شماره پروژه: 3936]
نام پروژه برنامه نویسی اینترفیس لیازون گابریل با کیفیت مخصوص کاربران طلایی
مهارت های لازم XML / XSL, برنامه نویسی وب سایت
تاریخ ارسال ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ [2017-09-03 10:24:02]
تاریخ پایان ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ [2017-11-02 09:24:02]
فرصت باقی مانده - روز برای ارسال پیشنهاد باقی مانده
بودجه بیشتر از ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
وضعیت پروژه بسته شده
  ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهنده (صاحب پروژه) پیغام خصوصی
  ابزار پروژه و پیشنهادهای ارسال شده
سفارش دهنده
 hadi-tab
مکان  تهران, ایران
  رتبه داده نشده

توضیح پروژه
• ایرلاین های داخلی شامل : نمایش ، فروش ، صدور قطعی و استرداد آنلاین بلیط کلیه پروازهای ایرلاینهای سیستمی به صورت یک ، دو و چند مسیره که شامل ربات سیستمهای Liaison گابریل و VRS کیش ایر و Accel Aero ماهان ایر ، معراج و کاسپین میباشد (لازم به ذکر است که در حال حاضر ایرلاینهای معراج و کاسپین اعلام ارائه وب سرویس ارائه کرده اند که اگر به هر دلیل دریافت وب سرویس مقدور نشود بایستی برای آنها نیز ربات نوشته شود)
• ایرلاین های خارجی شامل : نمایش ، فروش ، صدور قطعی و استرداد آنلاین بلیط به صورت ربات و یا در صورت گرفتن وب سرویس از آمادئوس و یا شرکتهای دیگر(که قادر به ارائه وب سرویس هستند) کدنویسی آن بایستی جداگانه انجام شود.
سورس برنامه همراه با ارائه داکیومنت و ایجاد مستندات برای گسترش سیستم در آینده بایستی تحویل گردد و کلیه حقوق نرم افزار و حق کپی رایت متعلق به طرفین می باشد .

قیمت پایه از 100 میلیون ریال معادل 10 میلیون تومان

فقط در وب سایت برنامه جو پیشنهاد خود را ارسال نمایید: http://www.barnamejoo.com  ابزار پروژه

ارسال پیشنهاد ارسال پیشنهاد تغییر پیشنهاد تغییر پیشنهاد حذف حذف پیشنهاد تماس ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهندهتماس پیغام خصوصی چاپ چاپ

 طبق قوانین وب سایت ارائه مشخصات تماس همانند شماره تلفن، آدرس، ایمیل، مسنجر و موارد مشابه به طرف مقابل (کدنویس یا سفارش دهنده) قبل از واگذاری پروژه، خلاف قوانین می باشد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربران دیگر، موارد تخلف را به ما گزارش دهید.

پیشنهادهای ارسال شده توسط کدنویسان

سفارش دهنده درخواست پنهان کردن پیشنهادها را داده است. اگر شما صاحب پروژه هستید, لطفا به حساب خود وارد شوید تا پیشنهادها را مشاهده کنید.

^