[ورود به حساب]
 

 استخراج مراجع از مقاله های علمی [شماره پروژه: 3948]
نام پروژه استخراج مراجع از مقاله های علمی  مخصوص کاربران طلایی
مهارت های لازم C# C Sharp, Java, زبانهای دیگر
تاریخ ارسال ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ [2017-10-04 17:54:25]
تاریخ پایان ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ [2017-11-13 17:54:25]
فرصت باقی مانده - روز برای ارسال پیشنهاد باقی مانده
بودجه ۳۰۰,۰۰۰ - ۵۰۰,۰۰۰ تومان
وضعیت پروژه پایان یافته
  ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهنده (صاحب پروژه) پیغام خصوصی
  ابزار پروژه و پیشنهادهای ارسال شده
سفارش دهنده
 farzaneh71754
مکان  تهران, ایران
  رتبه داده نشده

توضیح پروژه

سایت مرجع پروژه: http://www.barnamejoo.com

مرحله اول : در این پژوهش ابتدا مقالات علمی با فرمت pdf درحوزه ی مورد نظر گردآوری میشوند.

مرحله دوم : با ارزیابی های انجام شده روی تکنیک های موجود ، روش مناسب جهت استخراج فراداده و مراجع از اسناد علمی پیاده سازی میشود .
استخراج را با ابزار های موجود یا با روش کرمین پیاده‌سازی کرده ، هر کدام نتیجه بهتری داد ، استفاده می‌شودسپس با توجه به نظر خبرگان فراداده های مفید از جمله ؛ عنوان مقاله ، اسم نویسنده ، سال انتشار ، مرجع انتشار انتخاب میشوند .

مرحله سوم : در نهایت بر اساس فراداده های انتخاب شده توسط نظرسنجی خبرگان ، گراف مورد نظر تشکیل خواهد شد ، که در این گراف هر مقاله با یک گره نشان داده می شود و ارتباط بین فراداده ها ی موجود در مقالات توسط یال ها مشخص می شود مرحله چهارم : گراف ایجاد شده سبب استخراج اطلاعات مفید خواهد شد . از جمله این اطلاعات ؛ کشف رتبه ی علمی مقالات است . در واقع تعداد ارجاعات به تمامی مقالات ثبت خواهد شد . هر مقاله به ازای هر پرس و جویی که مطرح میشود ، شامل امتیاز ارتباط با پرس و جوی موردنظر و امتیاز تعداد ارجاعات و سال انتشار می باشد . در نهایت این امتیاز ها در هم ضرب خواهند شد و امتیاز نهایی هر سند مشخص خواهد شد .بنابر این رتبه ی علمی بالاتر به مقاله ای تعلق می گیرد که بیشترین ارجاع را داشته باشد .

مرحله پنجم : جستجو بر اساس ساختار هدفی دیگر از این پژوهش را نمایان می کند ، اینگونه که بستری برای جستجو فراهم میشود ، و پرس و جو هایی صورت خواهد گرفت که نتیجه ی این پرس و جو ، نمایان شدن فراداده های استخراج شده را شامل می شود .
ضمناا استخراج مراجع با کدنویسی کرمین انجام میشود . که این کد در پیوست آمده استاطلاعات اضافه شده در تاریخ: ۱۲/۰۷/۱۳۹۶ [2017-10-04 17:54:25]

فایل ضمیمه:
IMG_20170916_222630.jpg

  ابزار پروژه

ارسال پیشنهاد ارسال پیشنهاد تغییر پیشنهاد تغییر پیشنهاد حذف حذف پیشنهاد تماس ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهندهتماس پیغام خصوصی چاپ چاپ

 طبق قوانین وب سایت ارائه مشخصات تماس همانند شماره تلفن، آدرس، ایمیل، مسنجر و موارد مشابه به طرف مقابل (کدنویس یا سفارش دهنده) قبل از واگذاری پروژه، خلاف قوانین می باشد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربران دیگر، موارد تخلف را به ما گزارش دهید.

پیشنهادهای ارسال شده توسط کدنویسان

سفارش دهنده درخواست پنهان کردن پیشنهادها را داده است. اگر شما صاحب پروژه هستید, لطفا به حساب خود وارد شوید تا پیشنهادها را مشاهده کنید.

^