[ورود به حساب]
 

 مسئله فروشنده دوره گرد توزیع شده [شماره پروژه: 3973]
نام پروژه مسئله فروشنده دوره گرد توزیع شده 
مهارت های لازم C# C Sharp
تاریخ ارسال ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ [2017-11-17 20:50:05]
تاریخ پایان ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ [2017-11-20 20:50:05]
فرصت باقی مانده - روز برای ارسال پیشنهاد باقی مانده
بودجه ۵۰,۰۰۰ - ۱۰۰,۰۰۰ تومان
وضعیت پروژه پایان یافته
  ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهنده (صاحب پروژه) پیغام خصوصی
  ابزار پروژه و پیشنهادهای ارسال شده
سفارش دهنده
 armita90
مکان  سمنان, ایران
  رتبه داده نشده

توضیح پروژه
این پروژه همان پروژه ی distributed tsp است که به گونه ای است که ما باید 2 تا برنامه داشته باشیم به همراه یه تعداد شهر مثلا 50 تا. این شهرها باید بین این 2 برنامه توزیع شوند. مثلا 25 شهر در یک برنامه و 25 شهر دیگر در برنامه ی دوم. این دو برنامه باید به هم ارتباط داشته باشند و بتوانند با هم پیام رد و بدل کنند. هر کدام از این برنامه ها باید کم هزینه ترین مسیر را حساب کرده و خروجی را به یک برنامه بفرستند که آن برنامه خروجی را به صورت گراف نمایش میدهد.
هدف این پروژه این است که شهرها باید به صورت توزیع شده ، باشند و همچنین پردازش موازی داشته باشیم یعنی محاسبه ی کوتاهترین مسیر در هر دو برنامه باید به صورت موازی انجام شود.
این پروژه را میخواهیم در ویژوال استادیو و به زبان C# نوشته شود. زمان تکمیل و تحویل پروژه هم تا روز سه شنبه 30 ام آبان باشد.
خیلی ممنون

اطلاعات این پروژه از وب سایت برنامه جو برداشته شده است  ابزار پروژه

ارسال پیشنهاد ارسال پیشنهاد تغییر پیشنهاد تغییر پیشنهاد حذف حذف پیشنهاد تماس ارسال پیغام خصوصی به سفارش دهندهتماس پیغام خصوصی چاپ چاپ

 طبق قوانین وب سایت ارائه مشخصات تماس همانند شماره تلفن، آدرس، ایمیل، مسنجر و موارد مشابه به طرف مقابل (کدنویس یا سفارش دهنده) قبل از واگذاری پروژه، خلاف قوانین می باشد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربران دیگر، موارد تخلف را به ما گزارش دهید.

پیشنهادهای ارسال شده توسط کدنویسان

سفارش دهنده درخواست پنهان کردن پیشنهادها را داده است. اگر شما صاحب پروژه هستید, لطفا به حساب خود وارد شوید تا پیشنهادها را مشاهده کنید.

^