[ورود به حساب]
 

شرایط و مقررات وب سایت برنامه جو

شرایط و مقررات وب سایت را به دقت بخوانید. شما برای استفاده از خدمات این سایت باید با شرایط و مقررات وب سایت موافقت نمایید.

1. تعاریف

2. ارائه مشخصات

3. سرویس ها

سرویسی که برنامه جو ارائه می دهد شامل امکان تبادل و ارتباط بین کدنویسان و سفارش دهندگان، حفظ و نگهداری اطلاعات، ارائه خدمات پرداخت و دریافت و خدمات بانکی مرتبط می باشد. برنامه جو بابت ارائه سرویسهای مختلف از کاربران کارمزد دریافت می کند.

4. حذف حساب و اطلاعات کاربری، اختیارات

5. پرداخت ها

6. آدرس ایمیل

برنامه جو به هیچ وجه آدرس ایمیل کاربران را برای مقاصدی به غیر از اطلاع رسانی وب سایت و ارائه سرویس های برنامه جو استفاده نمی کند.

7. اجتناب از پرداخت کارمزد

کاربران حق اجتناب از پرداخت کارمزدهای مطرح شده در سایت را ندارند. حساب کاربری کاربرانی که از پرداخت کارمزد اجتناب کنند محدود و یا مسدود خواهد شد. برنامه جو حق پیگیری موارد تخلف را طبق قوانین خواهد داشت.

8. قانون کپی رایت (حق نشر)

تمامی مطالب، اسکریپت، بانک اطلاعاتی و کلیه تصاویر و مدیاهای برنامه جو تحت قانون کپی رایت قرار داشته و با متخلفان ناقض حق نشر بنا بر قوانین برخورد خواهد شد.

9. ممنوعیت، تعهدات

10. سلب مسئولیت

برنامه جو تنها یک واسط و ارائه کننده خدمات است و هیچگونه مسئولیتی بابت ارائه خدمات، کیفیت خدمات و صحت و صداقت دو طرف معامله (کدنویس و سفارش دهنده) ندارد.

11. فورس ماژور

12. تغییرات

برنامه جو حق تغییر، اضافه کردن و یا حذف هر بندی از شرایط و مقررات را در هر زمانی دارد. کاربران وب سایت

کاربران با توجه به موارد و بندهای مقررات فوق اقدام به عضویت در سایت می کنند و در صورت نپذیرفتن مقررات و شرایط فوق اقدام به لغو عضویت می نمایند.

آخرین تغییرات: 1 فروردین 1390

.